Čištění a mytí

Vše o nákupu

Cykloservis

Pro výběr kola

Slevy

Čistič CYKLOSTAR Originál Extra Carbon 1 l

120023

Nový produkt

Profesionální, vysoce účinný a jedinečný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol, s tradicí a vývojem od roku 1993. Snadno, rychle, účinně a pohodlně odstraňuje provozní nečistoty, maziva, oleje, vazelíny a mastnotu z povrchu jak závodních speciálů, tak všech dalších typů jízdních kol a jejich součástí, včetně karbonových.

Více informací

Skladem

155,00 Kč

Přidat na seznam přání

Profesionální, vysoce účinný a jedinečný prostředek na čištění a údržbu jízdních kol, s tradicí a vývojem od roku 1993. Snadno, rychle, účinně a pohodlně odstraňuje provozní nečistoty, maziva, oleje, vazelíny a mastnotu z povrchu jak závodních speciálů, tak všech dalších typů jízdních kol a jejich součástí, včetně karbonových. Vhodný na rámy, součásti, řetězy a kompletní převodové ústrojí. Používá a doporučuje reprezentace České republiky v cyklistice.

Typ EXTRA CARBON s extra silným, razantním, rychlým a maximálním účinkem. Vyladěno pro vysoký mycí výkon, šetrné, snadné a bezpečné použití, se svěží horskou vůní. Určený také na převodové ústrojí, řetězy a jako náplň pro pračky řetězů a pro servisní použití. Biologicky odbouratelný (dle nařízení č. 648/2004).

Vlastnosti produktu:
- Vhodný pro ruční mytí i jako náplň do praček řetězů.
- Šetrnost k lakům a povrchům jako je karbon.
- Biologicky odbouratelný, vodou ředitelný, obsahuje aktivní látky a inhibitory koroze.
- Odbouratelný pro životní prostředí.
- Snadno se aplikuje - nutno použít rozprašovač.
- Určen k doplnění rozprašovače kód 120022.
- Balení obsahuje 1 litr.

Balení produktu:
- Prodej po 1 ks (uvedená cena je za 1 ks).