REPASE STARŠÍCH KOL

Provádíme velmi oblíbené repase starších kol - generální opravy.

Jedná se o celkové opravy kol za rozumné peníze. Jsou to kola na jejichž opravu byly použity starší repasované díly z jiných kol. Samozřejmě i v kombinaci s novými díly (bovdeny, lanka, řetězy, gripy atd.). Za rozumné peníze se tak postaví plně funkční a bezproblémové kolo, které může sloužit ještě mnoho let.

Jízdní kola většinou ve špatném technickém stavu kompletně rozebereme takříkajíc do šroubku. Jednotlivé díly vyčistíme, zkontrolujeme jejich stav. Opravíme je, případně vyměníme za jiné už repasované díly. Pokud si zákazník přeje uděláme i nový lak (komaxit). Kolo se potom celé sestavuje. Mění se všechny bovdeny a lanka. Vše se promaže a seřídí.

Touto cestou se vrátí většinou již nepoužívané kolo zpět do života. Je to výhodné pro cyklisty, kteří své původní kolo úplně ojeli. Oprava úplně ojetého kola vyjde dráž než koupě ojetého repasovaného kola v bezvadném stavu.

Tímto děkujeme všem, kteří nám ZDARMA poskytli již nepoužívané kolo "ze sklepa", které následně mohlo posloužit na přestavbu nebo bylo použito jako zdroj náhradních dílů.

Zde je drobná ukázka: